Informacja dla rodziców!

Uwaga ważne!!!

Prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2024/25 o wypełnienie ,,potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do Miejskiego Przedszkola nr 4 w MZS nr 1 w Gorlicach”.

Potwierdzenie w postaci podpisanego oświadczenia prosimy złożyć w przedszkolu w wyznaczonym tj. w dniach 26.03. – 05.04.2024.

W przypadku niedostarczenia takiego potwierdzenia w wyznaczonym terminie, uznaje się, iż rodzice Rezygnują z miejsca w naszym przedszkolu, a tym samym skreśla się dziecko z listy zakwalifikowanych do przedszkola.

Oświadczenie dostępne jest na stronie przedszkola i szkoły: lub w holu przedszkola.

Ostateczna lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola na nowy rok szkolny podana będzie do publicznej wiadomości 8 kwietnia 2024 poprzez wywieszeniew holu przedszkola.

Do pobrania:

Informacje dla rodziców - plik word

61944